NOCLEGI DLA ROWERZYSTÓW
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w zaprasza wszystkich miłośników dwóch kółek do Frysztaka, położonego w Czarnorzecko-Strzyżowskim Parku Krajobrazowym.
Lokalizacja naszego obiektu jest doskonałym miejscem na stworzenie bazy wypadowej do codziennych wycieczek rowerowych oraz na odpoczynek po całodniowych wyprawach w ciszy i spokoju, jakie zapewnia jego otoczenie. Frysztak otoczony jest wieloma pasmami bogatymi w trasy rowerowe, jak i szlaki piesze, dzięki temu są tu idealne warunki dla zapalonych rowerzystów preferujących aktywnie spędzać czas a przy okazji poznać lokalną kulturę, przyrodę oraz historię. Tutejszy teren jest ciekawy i zróżnicowany pod względem krajobrazów i struktury terenu, co nie pozwoli Państwu się nudzić i z przyjemnością będą Państwo odkrywać nowe zakątki na wycieczkach rowerowych; zwłaszcza ciekawa jest trasa rowerowa z Frysztaka do Odrzykonia.Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji oferuje Państwu:

-zakwaterowanie w przytulnych pokojach z łazienkami, TV oraz dostępem do Wi-Fi,
-miejsce do przechowywania rowerów,
- możliwość nieodpłatnego korzystania z obiektów GOSiR Frysztak (kort tenisowy, boisko do piłki plażowej, sala sportowa, plac zabaw, plac na grilla)
-duży, bezpłatny, monitorowany parking,
-profesjonalną i miłą obsługę.

Więcej informacji:
17 2777 111
516 625 582
rezerwacje@gosir.frysztak.pl