O nas

Baza Noclegowa GOSiR Frysztak to nowoczesny kompleks obiektów sportowo-rekreacyjnych i turystycznych.
Atrakcyjny design, nowoczesne wyposażenie, komfort i bezpieczeństwo oraz doskonała lokalizacja to charakterystyczne cechy naszej oferty.

Frysztak położony jest, u zbiegu dróg łączących pobliskie Jasło, Krosno i Strzyżów. Miejscowość jest doskonale usytuowana pod względem komunikacyjnym zachowując walory turystyczne. Atutem miejscowości jest bogata historia, ciekawa kultura i wyjątkowy krajobraz. Turystyczną ofertę uzupełniają cisza i spokój.

Na terenie gminy, są miejsca wyjątkowe o niepowtarzalnym krajobrazie, których pilnuje wijący się wśród łąk i lasów i rzeki Wisłok.

Oferujemy Państwu 42 miejsca noclegowe w pokojach jedno-, dwu-, trzy- i pięcioosobowych w cenach znacznie niższych niż w pobliskim Jaśle lub Krośnie, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższego standardu usług (WI-FI, TV, parking bezpłatny). Baza Noclegowa posiada dwie sale wielofunkcyjne w których można zorganizować imprezy okolicznościowe.

Zachęcamy do odwiedzenia Bazy Noclegowej GOSiR Frysztak. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań aby pobyt był udany i poczuli Państwo smak polskiej gościnności.