OSTATNIE WOLNE TERMINY NA WAKACJE 2018 w drugiej bazie Ośrodka Sportu


Szanowni Państwo !
Druga baza GOSiRu Frysztak zaprasza na wakacje 2018. Informujemy, że baza główna Ośrodka Sportu na najbliższe wakacje jest już zarezerwowana w całości ale w związku z tym zapraszamy Państwa do skorzystania z naszego drugiego obiektu, który  zlokalizowany jest w budynku po byłej szkole w Kobylu. Obiekt znajduje się 500 metrów od naszej bazy głównej. 
Dane teleadresowe:
Kobyle 4,
38-130 Frysztak
tel. 17 2777 - 111 
e-mail: rezerwacje@gosir.frysztak.pl  MAMY OSTATNIE WOLNE TERMINY
ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ:

Tania baza noclegowo-szkoleniowo-wypoczynkowa GOSiR Frysztak została przygotowana specjalnie dla klientów, których zasobność portfela nie pozwala na wybranie drogich miejsc noclegowych.  Jest to alternatywa dla wszystkich, którzy cenią sobie bezpieczeństwo, komfort, spokój i ciszę.


Budynek noclegowy położony jest  w miejscowości Kobyle i oddalony od głównej bazy GOSiRu zaledwie o 500 m.
 Usytuowanie bazy pomiędzy  rzeką Wisłok, a rozległymi malowniczymi lasami doskonale nadaje się do spędzania wolnego czasu w aktywny i bezpieczny sposób z dala od  ruchliwych ulic i trosk dnia codziennego.


Nasze obiekty są doskonałym rozwiązaniem dla organizatorów spływów kajakowych, zielonych szkół, zgrupowań ZHP, klubów sportowych, spotkań firmowych i wycieczek szkolnych. 
Jest to idealne miejsce na weekendowy wypad za miasto z rodziną, znajomymi lub grupą przyjaciół. Baza doskonale nadaje się do przenocowania gości weselnych lub zorganizowanie imprez rodzinnych.
Obiekt wyposażony jest w internet WiFi, TV-LCD, radio, parking, ławki ogrodowe, grill. 

kuchnia                                                              stołówka 

Do dyspozycji gości przygotowaliśmy: dużą świetlicę, stołówkę, cztery pokoje, w których każdy może pomieścić do 9 osób, pokój dla instruktorów, dwie łazienki wraz z WC i prysznicami. Istnieje możliwość skorzystania z w pełni wyposażonej kuchni w której  można samodzielnie przygotować posiłki. Dla zainteresowanych zapewniamy usługę cateringową (dotyczy grup zorganizowanych). W odległości 30 m budynku znajduje się się sklep spożywczo-przemysłowy.

kuchnia                                                             holl z TV, radio,WIFI 


pokoje  

Dla gości korzystających  z bazy noclegowej udostępniamy obiekty Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku w skład, których wchodzą: 
„Otwarte Baseny Kąpielowe, dwa boiska piłkarskie, plac zabaw, sala gimnastyczna, boisko plażowe, trawiaste boisko treningowe, asfaltowe boisko uniwersalne, zadaszona estrada oraz altana z  miejscem do grillowania. Wszyscy turyści nocujący w naszej bazie z wymienionych obiektów mogą korzystać na specjalnych warunkach.

Zainteresowani mogą skorzystać również z  oferowanych przez GOSiR imprez sportowo-rekreacyjnych takich jak spływy kajakowe, wycieczki piesze, rajdy rowerowe, nordic walking oraz różnego rodzaju zawody, turnieje i imprezy okolicznościowe.Gmina Frysztak znana jest z pięknych terenów, które częściowo należą do Czarnorzecko-Strzyżowskiego Parku Krajobrazowego, który zapewnia unikalną przyrodę. Bardzo atrakcyjnym sposobem na spędzanie wolnego czasu jest poznanie wyjątkowych ludzi i zwiedzanie atrakcyjnych miejsc należących do nowo powstałego Ekomuzeum - Góry Wolności Frysztak -kliknij tu

Jeżeli szukacie Państwo bezpiecznego miejsca do kontaktu z przyrodą, czystego powietrza, zapachu lasów i łąk , pięknych widoków, spacerów, wycieczek rowerowych , cichego miejsca do pracy i wypoczynku  oraz okazji do spędzenia niezapomnianych chwil z przyjaciółmi to ta oferta jest dla Państwa.
Malownicze położenie bazy noclegowej stwarza wiele możliwości aktywnego wypoczynku. Okolica wymarzona dla pieszych i rowerowych wycieczek, wśród rozległych zielonych lasów. 
Zapewniamy bezpłatny parking i miejsce do grillowania.Rezerwacja miejsc oraz szczegółowe informacje:
Dyrektor GOSiR Frysztak Marek Armata
kom. 503-300-552
biuro GOSiR: 17 2777 111
e-mail: marek.armata@gosir.frysztak.pl CIEKAWOSTKI I OFERTA FRYSZTAKA:  
* Oficjalna strona Frysztaka - kliknij tu  
- szlaki turystyczne – kliknij tu 
- mapy i plany - kliknij tu 
- punkty widokowe - kliknij tu 
-----------------------------------
*GOSiR Frysztak – kliknij tu
*Obiekty:
- Boiska piłkarskie - kliknij tu 
- Otwarte Baseny Kąpielowe – kliknij tu
- Kort tenisowy - kliknij tu 
- Sala sportowa - kliknij tu 
- Plac zabaw - kliknij tu
- Samodzielne mieszkanie przy basenie - kliknij tu 

Kontakt w sprawie rezerwacji: 
tel. 17 2777 - 111 
e-mail: rezerwacje@gosir.frysztak.pl  

ZAPRASZAMY
Poniższa galeria przedstawia bazę noclegową wewnątrz i na zewnątrz oraz najbliższe otoczenie.


NASZa BAZA GŁÓWNA