NOCLEGI DLA WĘDKARZY - GOSIR FRYSZTAK ZAPRASZA


Baza  szkoleniowo-noclegowo-wypoczynkowa GOSiR Frysztak to kompleks nowoczesnych obiektów sportowo-rekreacyjnych oraz turystycznych. Nowoczesny design, pełne wyposażenie i doskonała lokalizacja to charakterystyczne cechy naszej oferty.
Frysztak  położony jest u zbiegu dróg łączących pobliskie Jasło, Krosno i Strzyżów. Miejscowość jest doskonale położona pod względem komunikacyjnym zachowując walory turystyczne. Atutem miejscowości jest bogata historia, ciekawa kultura i wyjątkowy krajobraz. Turystyczną ofertę uzupełniają cisza i spokój.
Na terenie gminy, są miejsca wyjątkowe o niepowtarzalnym krajobrazie, których pilnuje wijący się wśród łąk i lasów Wisłok.
Baza noclegowa GOSiRu jest idealnym miejscem dla wędkarzy gdyż usytuowana jest w odległości 300 m od nurtu rzeki.  Wisłok obfituje w miejsca idealne dla miłośników wędkowania o różnych upodobaniach i stosujących różne techniki łowienia. Turyści ceniący sobie rekreacje poprzez wędkowanie, znajdą u nas miejsce, do którego chętnie będą wracać.

REZERWACJE:  516-625-582
email: rezerwacje@gosir.frysztak.pl