OFERTA SPORTOWO- REKREACYJNA DLA GOŚCI INDYWIDUALNYCH ORAZ GRUP ZORGANIZOWANYCH


OFERTA SPORTOWO-REKREACYJNA I WYPOCZYNKOWA

GMINNEGO OŚRODKA SPORTU I REKREACJI WE FRYSZTAKU
Szanowni Państwo,
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku zaprasza do skorzystania z atrakcyjnej oferty sportowo- rekreacyjnej i turystycznej. Dysponujemy nowoczesną bazą szkoleniowo- noclegową, która daje szerokie możliwości aktywnego spędzania czasu oraz organizację szkoleń z zakresu różnego rodzaju dyscyplin sportowych, survivalowych i rekreracyjno- wypoczynkowych. Nasza oferta skierowana jest zarówno dla organizatorów wypoczynku dzieci, młodzieży i dorosłych jak i klientów indywidualnych. Naszą dewizą jest wysoki poziom oferowanych usług w możliwie jak najniższej cenie, a systematyczna modernizacja obiektów pozwala dostosować naszą ofertę do Państwa oczekiwań.
W skład kompleksu ośrodka wchodzą:
nowoczesny budynek z 16 pokojami gościnnymi 2- osobowymi, 3- osobowymi oraz 5- osobowymi z możliwością dostawki, oraz przestronnej sali wielofunkcyjnej. W standardzie każdy pokój wyposażony jest w łazienkę, oraz bezpłatny dostęp do :Internetu. Na terenie Ośrodka znajdują się trzy boiska piłkarskie, kort tenisowy, boisko do siatkówki plażowej, zewnętrzna siłownia, plac zabaw, sala gimnastyczna, drewniana altana z miejscem na ognisko oraz zespół basenów odkrytych, na który składają się tereny zielone, strefa barów oraz zjeżdżalnie wodne.
Do dyspozycji gości oddajemy także pomieszczenie na własny sprzęt, salę szkoleniową z projektorem i tablicą flipchart oraz stoły do tenisa stołowego.

Koszt 1-osobodnia obejmuje:
  • zakwaterowanie w pokojach 2,3,5-osobowych,
  • całodzienne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja),
  • korzystanie z boisko sportowych, terenów zielonych i rekreacyjnych,
  • wejścia na basem bez limitu,
  • korzystanie z hali sportowej
Pracownicy Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku służą pomocą w załatwianiu wyjazdów i dołożą wszelkich starań, aby pobyt spełnił oczekiwania organizatorów. Zapewniamy fachową obsługę oraz oferujemy doradztwo w uatrakcyjnieniu programu obozu.


Propozycja wycieczek fakultatywnych:
  • wycieczka do Rezerwatu Przyrody „Herby”,
  • wycieczka do Krosna- „Miasto Szkła”,
  • wycieczka do Odrzykonia- „Ruiny Zamku”
  • wycieczka do Zespołu Schronu Kolejowego- Stępina- Cieszyna
  • organizacja spływu kajakowego szlakiem wodnym rzeki Wisłok


Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i elastyczni w ustalaniu warunków współpracy.

Frysztak to miejscowość położona w południowo- zachodniej części województwa podkarpackiego, w odległości około 60 km od Rzeszowa, 20 km od Jasła i Krosna. Frysztak położony jest w malowniczej części Czarnorzecko-Strzyżowskiego Parku Krajobrazowego. Atrakcyjne położenie historyczno- geograficzne, walory przyrodnicze i turystyczne, bogate zaplecze hotelowe, konferencyjne oraz nowoczesne obiekty sporotowo- rekreacyjne sprawiają, że Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku jest właściwym i urokliwym miejscem na spędzanie wolnego czasu.


Koszty zakwaterowania, wyżywienia oraz korzystania z obiektów sportowych podlegają indywidualnym ustaleniom z organizatorami, uzależnione są od liczebności grupy i długości pobytu.
Grupom zorganizowanym powyżej 40 osób proponujemy korzystne rabaty.


Dane teleadresowe:
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
ul. Sportowa 30, 38-130 Frysztak
tel.: (17) 2777 111, 516-625-582