OFERTA NOCLEGOWA


Obiekt znajduje się przy ulicy Sportowej 30, w dogodnej lokalizacji blisko centrum Frysztaka. Udostępniamy 59 miejsc noclegowych w pokojach: -1,-2,-3,-4,-5 osobowych. Pokoje posiadają łazienki oraz bezpłatne Wi-Fi. Dla gości dostępne są dwa komfortowo wyposażone aneksy kuchenne oraz jadalnia. Ośrodek posiada również salę konferencyjną, wyposażoną w urządzenia multimedialne, przystosowaną do organizacji spotkań do 40 osób.

Położenie GOSiR stwarza wspaniałe warunki zarówno do snu, jak i do wypoczywania, uprawiania sportu i turystyki. Cena za osobo dobę wynosi jedynie 60 zł! Przy dłuższych pobytach oraz dla grup zorganizowanych proponujemy korzystne rabaty.
Gminny  Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku jest nie tylko instytucją kultury fizycznej, która oferuje możliwość aktywnego spędzenia wolnego czasu. Nasza oferta obejmuje również bogatą bazę noclegową.Nasze usługi skierowane są zarówno dla stowarzyszeń kultury fizycznej, jak również dla klientów indywidualnych. Naszą dewizą jest wysoki poziom usług, ciągłe doskonalenie oferty i szacunek dla klienta. Oferujemy szeroki wachlarz usług rekreacyjnych, który z pewnością zaspokoi Państwa potrzeby.