WAKACJE WE FRYSZTAKU! MAMY WOLNE TERMINY- ZAPRASZAMY

Uprawianie sportu i turystyki  w otoczeniu uroczego krajobrazu Czarnorzecko- Strzyżowskiego Parku Krajobrazowego to sama przyjemność. Szczególnie jeśli mamy ku tego odpowiednie warunki. Dwa boiska, kort tenisowy, boisko do piłki plażowej, siłownia zewnętrzna i hala sportowa to tylko część naszej infrastruktury. W wolnym czasie zachęcamy do skorzystania z wodnych atrakcji (kąpielisko, spływy kajakowe), oraz walorów tutejszej przyrody która zachęca do aktywnego spędzania czasu wolnego.
W naszym ośrodku oferujemy 58 miejsc noclegowych w pokojach z łazienkami oraz smaczną domową kuchnie podawaną w formie cateringu. Zapraszamy gości indywidualnych oraz proponujemy zorganizowanie obozu sportowego,  szkolenia, zielonej szkoły czy obozu integracyjnego. 
Dysponujemy salą wyposażoną w projektor, tablicą clip-chart, nagłośnieniem. Posiadamy miejsce wystarczające do przeprowadzenia różnorakich zajęć teoretycznych.


Koszt 1-osobodnia obejmuje:
-zakwaterowanie w pokojach 2,3,5-osobowych,
-całodzienne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja),
-korzystanie z boisko sportowych, terenów zielonych i rekreacyjnych,
-wejścia na basem bez limitu,
-korzystanie z hali sportowej
- korzystanie z siłowni wewnętrznejPracownicy Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Frysztaku służą pomocą w załatwianiu wyjazdów i dołożą wszelkich starań, aby pobyt spełnił oczekiwania organizatorów. Zapewniamy fachową obsługę oraz oferujemy doradztwo w uatrakcyjnieniu programu obozu.


Propozycja wycieczek fakultatywnych:
-wycieczka do Rezerwatu Przyrody „Herby”,
-wycieczka do Krosna- „Miasto Szkła”,
-wycieczka do Odrzykonia- „Ruiny Zamku”
-wycieczka do Zespołu Schronu Kolejowego- Stępina- Cieszyna
-organizacja spływu kajakowego szlakiem wodnym rzeki Wisłok

Koszty zakwaterowania, wyżywienia oraz korzystania z obiektów sportowych podlegają indywidualnym ustaleniom z organizatorami, uzależnione są od liczebności grupy i długości pobytu.

Procedury COViD-19 -kliknij tutaj
Więcej informacji oraz dane teleadresowe:
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku
ul. Sportowa 30, 38-130 Frysztak
tel.: (17) 2777 111, 516-625-582
e-mail- rezerwacje@gosir.frysztak.pl
www.noclegi.frysztak.pl
www.gosir.frysztak.pl